השתלה והגדלת חזה

השתלה והגדלת חזה

אם מרצון או אם מאילוץ  השתלת חזה עשויה לעורר לא מעט שאלות. חשוב שתהיה לכם כתובת לקבלת ייעוץ והדרכה. טובי הרופאים המומחים ממתינים לכן, הנשים העתידות לבצע השתלה, בכל שאלה  שמעסיקה אתכן בהקשר זה!

ההחלטה היא שלך, כמובן, אבל חשוב ומומלץ להתוודע אל מכלול השיקולים הכרוכים בביצוע ניתוח חזה, האמור להגדילו על ידי הוספת נפח. גם אם לא מדובר בניתוח מסובך בהכרח, עדיין מדובר בפרוצדורה חודרנית ופולשנית. חשוב להתייעץ. עם רופא מומחה.

שיקולים לכאן ולכאן? תמיד. אם את רוצה סיוע מאנשי מקצוע שיסייעו לך לשקול את מכלול השיקולים באופן הגיוני ומושכל – צרי עמנו קשר באתר לקבלת מידע וייעוץ מטובי המקצוענים. ממתינים לך עם כל הקשב והרגישות!

מן הסתם חשובה לכם לא רק מקצועיותו של הרופא האמור לבצע השתלת חזה אלא גם אנושיותו, הגינותו, מצפונו. עם נבחרת המנתחים המובחרת שלנו נמנים רק מי שנמצאו ראויים להציע  שירות חשוב ורגיש זה. מלאו את הטופס המקוון וקבלו את כל הפרטים המבוקשים.

חשש ותקווה, חרדה וציפייה:
רוצה אבל פוחדת? מנתחי החזה הטובים ביותר יסייעו לכן להפיג את החששות ויעשו הכול לצמצום החרדות. טבעי שיחד עם הציפייה להשתלה יתעוררו גם תחושות הפוכות. המנתח שתבחרי ישיב לך על כל השאלות וירגיע אותך לקראת הניתוח. בהדמיה ממוחשבת תוכלי לראות את מראה החזה המושתל העתידי שלך.

הדרכה מסודרת ויסודית תאפשר לך להתוודע אל אופן ההכנה המומלץ, אל התחושה שאת צפויה לחוש לאחר הניתוח, את משך ההחלמה ואת הפעילות המותרת מזה והלא מומלצת מזה. ניתוח ההשתלה עשוי לחולל בך לא רק שינוי פיזי חיצוני אלא גם שינוי רגשי עמוק. שהרי, אותה גברת בשינוי אדרת עשויה להיראות ולהיות גברת אחרת. תתחדשי.

אם חזה קטן ונפול מדכדך אותך ופוגם בתחושת הנשיות שלך – ניתוח השתלת חזה עשוי לאושש את הדימוי העצמי הירוד שלך, לחזק את הביטחון העצמי המעורער ולהשיב שמחה ואור לחייך החדשים. מלאי את הטופס המקוון ושלחי אלינו לקראת יציאתך לחיים חדשים!

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים