חזה טובולרי יש פתרון!

חזה טובולרי

סובלת מדימוי עצמי נמוך? אפשר לתקן את זה. מלאי פרטייך באתר וקבלי מידע על ניתוח לתיקון חזה טובולרי ועיצובו מחדש המתבצע על טובי הרופאים הכירורגים, מתמחים בניתוחי חזה פלסטיים, מובילים בתחומם והוגנים במחירים!

לא טוב טובולרי:
החזה הטובולרי הוא חזה בעל פגם מולד ברקמת השד אשר משפיע על צורתו ומעוות אותו בגיל ההתבגרות של הנערה וגורם להתפתחות בלתי תקינה שלו. מראה חזה כזה הוא לא אסתטי ואפילו מעוות מעט, נפול וצינורי ומשפיע באופן משמעותי על ההערכה העצמית של האישה ואף פוגע כתוצרה מכך בקשריה החברתיים.

כיום, ניתוחים לתיקון שדיים טובולריים הוא שכיח מאד, ורבות מהנשים משלבות "על הדרך" גם הגדלת חזה בנוסף לתיקון העיוות.

הניתוח אורך כשעתיים וברוב המקרים מתבצע בהרדמה כללית, כאשר הצורה הסופית מתגבשת ונראית לעין לאחר זמן החלמה של כששה שבועות בהן מתבקשת המנותחת להימנע מפעילות גופנית מאומצת ועליה ללבוש חזייה מיוחד היוצרת מצב של דחיסת החזה וקיבועו למצבו החדש.

התוצאות הן מרהיבות והמנותחת שבעת רצון מהחזה החדש, שלא לדבר על הביטחון העצמי שנוסק לגבהים חדשים.

אם אתן בעלות חזה טובולרי ולא חשות איתו בנוח, מלאו פרטיכן באתר עכשיו וקבלו את כל המידע הנדרש לניתוח פלסטי לתיקון החזה, הרמה שלו ואף הגדלה שלו, באם תרצו, המתבצע על ידי מיטב הרופאים המומחים בתחום ובמחירים מצוינים!

הערכה מחודשת:
וודאו מי הרופא המנתח ומה ניסיונו בתחום, כמה ניתוחים מסוג זה ערך בעבר וקבלו ממנו את כל המידע על התהליך, ההשלכות והתוצאות,.

נסו לקבל כמה שיותר המלצות על הרופא, בקשו לראות תמונות של מנותחות והזמינו תור לניתוח רק לאחר שלא נותרה אף שאלה פתוחה.

בעלות חזה טובולרי, קיימים פתרונות אמיתיים בשבילכן! מלאו פרטיכן באתר וקבלו את כל המידע על ניתוח פלסטי שישנה את הדימוי העצמי שלכם מן הקצה אל הקצה והגוף שלכן יקבל הערכה מחודשת מכן ואף מהסביבה שלכן!

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים